Hoşgeldiniz

Hoşgeldiniz

Başlarken;

Öncelikle hoş geldiniz. Sitemizde hastalarımıza genel diş hekimliği uygulamaları ve ortodonti konusunda faydalı olacağını umduğumuz bilgiler verilmesi amaçlanmıştır. Türk Diş Hekimleri birliği ve Ankara Diş Hekimleri Odasınca belirlenen "Diş hekimlerinin her türlü iletişim ortamında yayın yapmalarına ilişkin kurallar' çerçevesinde yorum yapılmasına özen gösterilmiştir.

Her ne kadar terminoloji hastalarımızın anlayacağı şekilde sadeleştirilmişse de özellikle ortodonti bölümlerinde çevirilerden faydalanıldığı için teknik terimler biraz fazlaca olmuştur. O yüzden açıklayıcı ve ayrıntılı bilgi isteyen hastalarımız her sayfa da ve ana ekranda yer alan 'İletişim' linklerini tıklayarak sorularını sorabilirler.

Arama motorları verilerine göre hastalarımızca en çok sordukları sorular Ankara Ortodonti fiyatları, diş teli ücretleri ne kadardır? İmplant fiyatları? Şeffaf, içten diş teli fiyatları ne kadardır? Telsiz ortodonti fiyatları ne kadardır? gibi ücret, fiyat sorularıdır. Başlarken hemen söyleyelim bu sitede hastalara her hangi bir ortodontik ya da diş tedavisi için fiyat verilmeyecektir. Çünkü muayene olmadan ücret vermek doğru bir yaklaşım değildir. Her türlü diş tedavi fiyatlarını ancak diş hekiminize muayene olarak öğrenebilirsiniz. Sağlıklı ve doğu olan yaklaşım budur.

Sanal ortamda çok fazla gereksiz bilgi ve farklı tedavi kavramları oluşmuştur bunlar da maalesef hastaları yanıltmaktadır. Mesela görünmez diş teli,  gülüş estetiği içten tel, kozmetik diş hekimliği gibi yani diyeceğimiz o ki tabi internetten genel bilgiler edinin ama tedavi kararı vermeden ya da bir ürünü satın almadan kesinlikle diş hekiminize muayene olun. Hiçbir şey klinik muayenenin yerini tutmaz. Hastalık yoktur hasta vardır.

Bir de arama motorlarına hastalar Ankara ortodonti merkezleri? Ortodonti hastaneleri? İmplant firmaları, markaları? İmplant tedavisi? İmplant tavsiye? İyi bir ortodonti uzmanı tavsiye eder misiniz? gibi yaptıracakları işlemlerinin yerini araştırmaya yönelik sorular olmaktadır.  Ankara ilinde birçok diş hekimliği fakültesi, diş polikliniği, diş hekimi kliniği, ortodonti uzmanı, implant merkezi ve firmaları bulunmaktadır. O yüzden bu konuda da size tavsiyem birkaç yer araştırıp birkaç farklı yorum almadan tedaviye başlamayın. Sağlığın her alanında olduğu gibi ortodonti, diş protez ve implant planlamalarında her diş hekiminin görüşü farklı olabilmektedir. Bu sebeple birkaç diş hekimine muayene olup gerek çalışma saatleri, gerek ücret ve gerekse tedavi planı aısından size en mantıklı gelen yer de tedavinize başlamanızı öneririm.

Sağlıklı ve mutlu hayatlarınız olsun. Güzel günler, gülüşler dileğiyle?

Dr. Diş Hekimi

Enver Akın ÖZKAN

Ortodonti Uzmanı

Detaylı Bilgi ve Randevu Talebiniz İçin